14-17 травня 2019 року у Львові відбулася ХХІІ Міжнародна виставка «Деревообробка – 2019». На виставці були представлені різноманітне устаткування та інструменти для обробки деревини й виробництва меблевої продукції, провідні методики та технології, що застосовуються в українській і світовій лісової промисловості, устаткування для сушильних камер деревини, новітні програмні комплекси для автоматизації процесів виготовлення меблів українського й зарубіжного виробництва та багато іншого для лісопереробної, меблевої і деревообробної галузі.

На виставці була представлена нова лінійка вологомірів деревини української ТМ «METRINCO» – професійний вологомір деревини M110W та професійний НВЧ вологомір деревини і будівельних матеріалів METRINCO M120W. Ці прилади неабияк зацікавили українських та закордонних професіоналів у лісовій промисловості й деревообробній галузі.

Робота вологоміра METRINCO M110W базується на діелькометричному методі вимірювання. Вимірювальний діапазон приладу – 0…40 %. Особливості – висока точність і похибка ±1,5 %. Для зручності експлуатації вологоміра всі види деревини поділені на п’ять груп в залежності від щільності й відображаються в меню українською мовою.

Привернув увагу відвідувачів виставки вологомір деревини і будматеріалів METRІNCO M120W.

Прилад спеціально розроблений для швидкого й точного визначення вологості будматеріалів (керамзиту, плитки, бетону, цегли, піску, стяжки, штукатурки тощо) і різної деревини.

Пружинний сенсор приладу спеціальної форми забезпечує вимірювання вологості матеріалів, які мають нерівномірну або шорстку поверхню.

Переваги вологоміра – розширений діапазон вимірювання (0…80 %) і висока точність (1,8 %). Корпус з якісного ABS пластика із захисним силіконовим чохлом та україномовне меню полегшує використання приладу.

В рамках виставки була представлена й новинка 2019 року – портативний молотковий вологомір деревини METRINCO M141W. Це вологомір кондуктометричного типу, який швидко і з високою точністю визначає вологість деревини (хвойні й листяні породи), тирси та іншої сировини.

Серед переваг приладу: значно розширений діапазон вимірювання (4…140 %) в залежності від групи матеріалів і висока точність (0,5 %).

Вбудований інфрачервоний сенсор для температурної компенсації молоткового (ударного) типу із сталі та міцного пластику з ізольованими голками довжиною 30 мм (опційно 150 мм) дає змогу визначати вологість зразків матеріалів на певній глибині.

Вологоміри METRINCO, розроблені в Україні, мають сучасний і зручний дизайн, гарантійне та постгарантійне обслуговування. Відповідно до головного критерію покупця «ціна – якість», вологоміри METRINCO впевнено зайняли свою нішу на ринку приладів для деревообробної галузі.