Договір публічної оферти

1. Цей документ є договором публічної оферти (відповідно до ст.ст. 633, 641 та гл. 54 Цивільного Кодексу України). Його Умови однакові для Покупців Незалежно фізична особа, юридична або фіз. особа – підприємець. Здійснюючи замовлення на сайті, або ж оплачуючи виставлений інвойс, ви автоматично погоджуєтесь із умовами даного Договору і приймаєте їх.

2. Що стосується прийняття умов цього договору, тобто, публічної оферти Продавця, споживач стає Покупцем.

3. Укладаючи Договір, Покупець підтверджує, що ознайомлений та погоджується з пропонованими умовами. Покупець дає дозвіл на обробку Продавцем своїх персональних даних щодо взаєморозрахунків, отримання рахунків, актів і інших документів. Дозвіл на обробку персональних даних діє протягом усього терміну дії Договору, а також після закінчення його дії.

4. Продавець продає товари в магазинах та на сайті на підставі ліцензійного договору та/або дозволу на використання торгової марки METRINCO.

5. Укладення договору
Договір буде укладено, коли ваше замовлення буде оброблено або шляхом доставки товару, або шляхом підтвердження замовлення. Ми залишаємо за собою право відмовити у прийнятті замовлення, якщо це необхідно. Ваші персональні дані будуть використані для надання вам інформації, товарів і послуг, пропонованих через наш веб-сайт, для виставлення рахунків і виконання замовлень.

 

6. Податки
Вартість товару, вказана на сайті, не включає в себе ПДВ. Товар може бути проданий як з ПДВ (для локальних споживачів з України) так і без ПДВ (при експорті).


7. Оплата
Ми прагнемо запропонувати різні можливості оплати. Різні способи оплати пов'язані з різними умовами, які вказані на сторінці "Оплата". Жоден із способів оплати не може бути визнаний недійсним.

8. Відправка
Ціни на товари, вказані в нашому каталозі та в інтернет-магазині, не включають вартість доставки. Сума доставки рахується окремо: або може автоматично бути встановлена при обранні конкретного типу доставки, або рахується менеджером при виставленні інвойсу в залежності від обраного перевізника, його цін та накладених витрат.


9. Політика скасування замовлення
Право на скасування:
Ви маєте право скасувати цей договір протягом 14 днів без пояснення причин. Період анулювання закінчується через 14 днів з дня, коли ви або третя особа, відмінна від перевізника і вказана вами, набуває фізичного володіння останнім товаром.
Щоб скористатися правом на анулювання, ви повинні повідомити нас про своє рішення анулювати цей контракт шляхом чіткого повідомлення (наприклад, листом, факсом або електронною поштою). Ви можете використати зразок заяви про розірвання договору, що додається, але це не є обов'язковим.
Для дотримання строків анулювання достатньо надіслати інформацію про своє рішення анулювати контракт до закінчення періоду анулювання.

Обов'язковою умовою анулювання Контракту є те, що товар не був у використанні, упаковка та сам товар не є пошкодженими. 

Наслідки анулювання:
Якщо ви розірвете цей договір, ми відшкодуємо вам усі отримані від вас платежі, окрім витрат на доставку, без зайвої затримки і в будь-якому випадку не пізніше 14 днів з дня, коли ми отримали повідомлення про ваше рішення розірвати цей договір. Ми здійснимо відшкодування за допомогою тих самих платіжних засобів, які ви використовували для початкової транзакції, якщо ви прямо не погодилися на інше; в будь-якому випадку, ви не будете нести жодних комісій в результаті такого відшкодування. Ми можемо утримати відшкодування до тих пір, поки не отримаємо товар назад або поки ви не надасте докази того, що ви відправили товар назад, залежно від того, що станеться раніше.


Ви повинні відправити нам товар або передати його без невиправданої затримки і в будь-якому випадку не пізніше 14 днів з дня, коли ви повідомили нас про відмову від цього договору. Термін вважається дотриманим, якщо ви відправите товар до закінчення 14-денного терміну. Ви несете прямі витрати на повернення товару. Ви несете відповідальність лише за будь-яке зниження вартості товару в результаті поводження з ним, яке не є необхідним для встановлення природи, характеристик та функціонування товару.

10. Гарантійні умови
Ми надаємо два роки гарантії. Детальніше про Гарантію ви можете дізнатися у розділі "Гарантія".
11. Інформаційний бюлетень по електронній пошті
Якщо ви підписуєтеся на нашу розсилку, ми можемо використовувати вашу електронну адресу для надсилання вам інформації про наші продукти та послуги. На будь-якому етапі ви можете попросити нас припинити використання ваших персональних даних для цілей прямого маркетингу. Ви можете відмовитися від отримання будь-яких маркетингових повідомлень від нас, скориставшись контактними даними, які знаходяться внизу цієї сторінки.
12. Юрисдикція
Всі судові спори розглядаються за місцезнаходженням Продавця.

13. Заключне зауваження
Ми не маємо наміру дискримінувати наших клієнтів цими положеннями та умовами. Якщо ми випадково встановили правила, які ставлять клієнта у невигідне становище порівняно з умовами, встановленими законом, наші правила будуть замінені відповідними умовами, встановленими законом.