Загальні умови оплати та відправки нашої продукції.

Для клієнтів з України:

Оплата для фізичних осіб здіснюється онлайн при оформленні замовлення, або шляхом виставлення рахунку на оплату - оберіть зручну для вас опцію при оформленні замовлення.

Для юридичних осіб, а також ФОП, оплата здійснюється шляхом виставлення рахунку (з чи без ПДВ). Ви можете вказати свій код ЄДРПОУ при оформленні замовлення, що прискорить його обробку нашими менеджерами.

Ми відправляємо продукцію протягом 1-3 робочих днів перевізником "Нова Пошта" в межах України. Вартість доставки оплачує Покупець під час отримання товару. Строк поставки може бути збільшений до 10-14 робочих днів у разі, якщо замовлена додаткова послуга з метрологічного калібрування приладу. Відправка здійснюється після повної передоплати продукції. 

Для іноземних клієнтів:

Приватні особи можуть оплати товар та доставку закордон онлайн при розміщенні замовлення. Відправка товару здійснюється "Укрпоштою". Ми відправляємо товар протягом 1-3 робочих днів. Строк поставки може бути збільшений до 10-14 робочих днів у разі, якщо замовлена додаткова послуга з метрологічного калібрування приладу. Строк доставки перевізником залежить від пункту призначення, і може складати від 7 (Європа), до 14 (США) чи 22 днів (Азія, Австралія).

Юридичні особи (компанії) можуть залишити заявку на сайті (або надіславши email), вказавши адресу доставки, назву компанії, та обравши спосіб оплати "Інвойс". Наші менедеждери із ЗЕД підготують увесь пакет документів, інвойс, контракт, а також узгодять та порахують спосіб та вартість доставки.