Політика повернення товару


Право на повернення:


Ви маєте право повернути товар протягом 14 днів без пояснення причин. Період анулювання закінчується через 14 днів з дня, коли ви або третя особа, відмінна від перевізника і вказана вами, набуває фізичного володіння  товаром.
Щоб скористатися правом на анулювання, ви повинні повідомити нас про своє рішення анулювати цей контракт шляхом чіткого повідомлення (наприклад, листом, факсом або електронною поштою). Ви можете використати зразок заяви про розірвання договору, що додається, але це не є обов'язковим.
Для дотримання строків анулювання достатньо надіслати інформацію про своє рішення анулювати контракт до закінчення періоду анулювання.

Обов'язковою умовою анулювання Контракту є те, що товар не був у використанні, упаковка та сам товар не є пошкодженими. 


Якщо ви розірвете цей договір, ми відшкодуємо вам усі отримані від вас платежі, окрім витрат на доставку, без зайвої затримки і в будь-якому випадку не пізніше 14 днів з дня, коли ми отримали повідомлення про ваше рішення розірвати цей договір. Ми здійснимо відшкодування за допомогою тих самих платіжних засобів, які ви використовували для початкової транзакції, якщо ви прямо не погодилися на інше; в будь-якому випадку, ви не будете нести жодних комісій в результаті такого відшкодування. Ми можемо утримати відшкодування до тих пір, поки не отримаємо товар назад або поки ви не надасте докази того, що ви відправили товар назад, залежно від того, що станеться раніше.


Ви повинні відправити нам товар або передати його без невиправданої затримки і в будь-якому випадку не пізніше 14 днів з дня, коли ви повідомили нас про відмову від цього договору. Термін вважається дотриманим, якщо ви відправите товар до закінчення 14-денного терміну. Ви несете прямі витрати на повернення товару. Ви несете відповідальність лише за будь-яке зниження вартості товару в результаті поводження з ним, яке не є необхідним для встановлення природи, характеристик та функціонування товару.