METRINCO - український виробник контрольно-вимірювальних приладів.

Товариство з обмеженою відповідальністю "НАУКОВО-СЕРВІСНА ФІРМА "ОТАВА" пропонує лінійку різноманітних контрольно-вимірювальних приладів власного виробництва під торговою маркою "METRINCO".

Grain moisture tester Metrinco M150G

Прилади розробляються з урахуванням останніх світових тенденцій приладобудування із залученням кращих українських фахівців в галузі радіотехніки та метрології. У виробництві використовуються високоякісні комплектуючі відомих світових брендів.

Ми постійно розширюємо асортимент продукції та вдосконалюємо її функціональність для задоволення потреб ринку і кожного окремого замовника.

Чому варто обирати вимірювальні прилади METRINCO?

- Кожен наш інструмент індивідуально збирається, налаштовується і калібрується. Ми гарантуємо високу якість і відмінні метрологічні характеристики нашої продукції.

- Простота використання, висока швидкість вимірювання і висока точність при збереженні доступної ціни - наші головні пріоритети.

Завдяки креативним конструкторським рішенням, вимірювальні прилади METRINCO дозволяють виконувати процес вимірювання з мінімальними витратами часу і високою точністю.

Висока точність приладів метрологічно підтверджена Укрметртестстандартом - центральним уповноваженим органом України з метрології та стандартизації засобів вимірювальної техніки.

Точність приладів METRINCO підтверджена багаторазовим калібруванням приладів в Укрметртестстандарті, яке можна замовити опціонально при покупці приладу (ISO 17025). 

На прилади METRINCO надається дворічна гарантія. Також доступне післягарантійне обслуговування. 

Наша компанія сертифікована за стандартом ISO 9001:2015

Наша продукція сертифікована відповідно до наступних стандартів:
EN 61326-1:2013, пов'язаним з Директивою CE: 2014/30/EU (Електромагнітна сумісність), 2011/65/EU (RoHS).

OTAVA LLC ISO CertificationMetrinco Declaration on ConformityMetrinco Certificate

Адреса виробничих потужностей: вул. Академіка Заболотного, 150, м. Київ, 03143, Україна.