НАУКОВО-СЕРВІСНА ФІРМА «ОТАВА» пропонує сучасний портативний дозиметр R600UA під власним брендом "METRINCO" для оперативного моніторингу рентгенівського, гамма- та бета-випромінювання. 

Енергокомпенсований лічильник Гейгера-Мюллера, яким оснащено пристрій, має широкий діапазон і високу точність вимірювання. Дозиметр R600UA має сучасну 32-розрядну мікропроцесорну систему, яка забезпечує швидку обробку результатів вимірювання, великий графічний РК-дисплей із підсвічуванням для легкого зчитування показань вимірювання та вбудовану сигналізацію з можливістю регулювання порогу спрацювання.

Зручність і надійність застосування пристрою в польових або побутових умовах забезпечено ергономічним дизайном, компактними габаритами та інтуїтивно зрозумілим україномовним інтерфейсом.

Внутрішня пам’ять дозиметра зберігає результати про накопичене значення дози та порогові показники дози, які не втрачаються після відключення живлення пристрою. Додаткові вбудовані функції та можливість роботи пристрою від акумуляторів або USB роз'єму дозволяють правильно використовувати пристрій навіть новачкам.

Вимірювач радіації METRINCO R600UA забезпечить надійний контроль небезпечного випромінювання в побутових приміщеннях та на промислових об’єктах.