Лінійка вологомірів зерна METRINCO поповнилася щуповими вимірювачами з термометром METRINCO M150G (щуп 35 см) і METRINCO M150GL (щуп 58 см).

Прилади визначають вологість до 80 % та температуру різного зерна з похибкою ± 0,5 %. Стабільна продуктивність і висока точність вимірювання пристроїв забезпечена діелькометричним способом вимірювання, а наявність зондів 35 см і 58 см відповідно дає змогу проводити моніторинг на різній глибині.

При використанні цих вологомірів не потрібно пресувати зернові культури, що скорочує час визначення вологості та зменшує зношування комплектуючих пристроїв. Щоб виміряти вологу в зерні, необхідно занурити щуп у зразок і зачекати появу показань на дисплеї. Активна зона сенсора на кінці щупа гарантує стабільну точність вимірювання необхідних параметрів зернових культур.

Пристрої широко застосовують для систематичного контролю та моніторингу вологості при прийманні і зберіганні соняшнику, пшениці, ячменю, кукурудзи, ріпака, вівса, сої, гречки, гороху.

Вологоміри METRINCO M150G і M150GL розроблені в Україні, тому ви не матимете проблем з технічною підтримкою та гарантійним обслуговуванням.