НАУКОВО-СЕРВІСНА ФІРМА «ОТАВА» представляє новинку в лінійці вимірювальних приладів – вологомір зерна METRINCO M130G. Прилад призначений для для швидкого і точного вимірювання вологості таких зернових культур, як соняшник, пшениця, ячмінь, кукурудза. Робота METRINCO M130G базується на діелькометричному способі вимірювання, що забезпечує високу чутливість і точність приладу.

Вологомір зерна METRINCO M130G має низку переваг. Він не потребує пресування зерна, що значно зменшує час вимірювання і не призводить до зношування деталей, які труться, таких як кришка та чашка вимірювальної камери.

Для визначення вологості зерна достатньо повністю занурити в нього лопаткоподібний сенсор і дочекатися появи результату вимірювання на екрані приладу.

Завдяки швидкості вимірювання вологомір METRINCO M130G можна використовувати під час контролю технічних процесів, у поточних лініях, під час приймання сировини тощо. Висока точність приладу підтверджена лабораторно і на практиці.

Прилад виготовлений в Україні, що значно спрощує отримання технічної підтримки, сервісу й безкоштовного оновлення прошивки (кількості зернових культур) у виробника.

На відміну від інших вологомірів, представлених на українському ринку, вимірювач вологості зерна Metrinco M130G дає змогу визначати велику кількість зразків з високою швидкістю, зберігаючи при цьому точність «повільних» вологомірів із кришками. Єдиною умовою для успішного використання вологоміра є наявність достатньої кількості зразка для вимірювання.