Наприкінці вересня 2019 року в Києві та Кропивницькому відбулись дві міжнародні виставки – LabComplEX 2019 і AGROEXPO-2019. На виставках були представлені обладнання та технології, спеціалізовані меблі, витратні матеріали, а також комплекс послуг зі створення, оснащення, модернізації всіх типів і видів лабораторій різних галузей промисловості, науково-дослідницької сфери та медицини, а також сучасна техніка, обладнання і технології для сільського господарства від українських та світових компаній.

ТМ «METRINCO» презентувала на цих виставках нову лінійку лабораторних аналізаторів вологості – METRINCO M100MA і METRINCO M105MA. Ці аналізатори неабияк зацікавили українських та закордонних фахівців лабораторної і сільськогосподарської галузей.

Лабораторні аналізатори вологості METRINCO призначені для точного визначення вологості найрізноманітніших зразків гравіметричним методом.

Швидкість нагріву і його високі граничні значення (до 199 °C) забезпечуються наявністю галогенного нагрівального елемента, а висока точність зваження забезпечується ваговим модулем HBM (Німеччина) – 0,001 та 0,005 г дискретності.

Перед вимірюванням вмісту вологи в досліджуваному зразку проводиться попереднє зважування, потім його нагрівають за спеціально розробленими методиками, режимами й температурними показниками, після чого знову зважують і визначають втрату вологи. При такому аналізі теплового нагрівання зразка можливо також визначати масову частку вільної та зв’язаної води в досліджуваному зразку.

Аналізатори вологості METRINCO M100MA і METRINCO M105MA мають просте й інтуїтивно зрозуміле керування з можливістю задавати програми за параметрами температури й часу.

Вологоміри деревини і будівельних матеріалів та лабораторні аналізатори вологості ТМ «METRINCO» впевнено зайняли свою нішу на українському ринку контрольно-вимірювальних приладів.