Зустрічайте нову розробку наших інженерів – професійний вологомір тирси і тріски METRINCO M151SD.

Прилад призначений для вимірювання вмісту вологи і температури в деревних матеріалах (таких як тирса, тріска, щепа, деревна стружка тощо). Вологомір вирізняється портативністю, компактністю та простим, інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом. Діелькометричний метод вимірювання забезпечує майже миттєві результати вимірювання з похибкою ±1 % вологості.

Користуватися вологоміром METRINCO M151SD легко і надійно. Його можна налаштувати досить конкретно, обравши одну із трьох груп деревини тирси для отримання найточніших результатів. Робоча частина щупа 35 см дає змогу контролювати вологість матеріалів на різній глибині. Цифровий дисплей із підсвічуванням забезпечує точне та чітке зчитування результатів вимірювання навіть в умовах недостатнього освітлення.

Завдяки швидкості вимірювання цей вологомір можна використовувати під час контролю технічних процесів, у поточних лініях, під час приймання та зберігання сировини тощо. Висока точність приладу підтверджена лабораторно і на практиці.

Вологомір METRINCO M151SD допоможе заощадити час і кошти, контролюючи сухість деревних матеріалів, і допоможе запобігти їх погіршенню та гниттю, спричиненому вологістю під час зберігання.